korolivska-glazur

4 поради як глазурувати печиво королівською глазур’ю

автор: enaterada

Ви спекли печиво і вирішили вкрити його королівською глазур’ю. Можете просто заповнити нею всю поверхню печива, але набагато гарніше печиво виглядатиме із різнокольоровими візерунками.

Насамперед план

Початківці часто нехтують складанням плану, вважаючи, що розберуться під час роботи. Насправді, чим складніше малюнок ви задумали і чим більше в ньому кольорів, тим більше часу забере глазурування і більше помилок може трапитися. Тому не лінуйтеся малювати ескізи, на яких докладно вказуйте кольори і текстури для кожної ділянки.

Не ускладнюйте

Пам’ятайте, що “простий” дизайн не означає “гірший”. Прості контури, продумано розставлені акценти можуть виглядати краще, ніж надмір деталей, з якими початківець може і не впоратися.

Глазур швидко сохне

Королівська глазур швидко сохне і закупорює собою отвори кондитерських мішків або металевих наконечників. Це ускладнює роботу, особливо коли ви працюєте із кількома кольорами або виправляєте якісь помилки в малюнку. В такому разі у пригоді стануть звичайні шпильки із кулястою головкою: вставте їх у отвір наконечника чи кондитерського мішка і прибирайте під час використання. Для більших отворів підберіть щось підходяще: зубочистку, спагеті або навіть паличку від чупа-чупса.
Шпильки також знадобляться під час заливки печива рідкою глазур’ю: легенько постукайте залитим печивом об стіл, бульбашки повітря піднімуться нагору; після цього проколіть кожну з них шпилькою.

Ефективна робота

За допомогою їстівного маркера нанесіть на печиво лінії згідно із ескізом, напишіть яким кольором вкриватимете ділянку. Щоб пришвидшити роботу, глазуруйте всі печива спочатку одним кольором, потім іншим. Наприклад, спочатку розмалюйте всі червоні квіточки, потім все зелене листя, а вже потім розставляйте білі плямки. Це дозволить не хапатися щохвилини за мішечок з глазур’ю іншого кольору.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?