чистка пральної машини

Чи часто необхідно чистити пральну машину

автор: enaterada

Хоча це видається дивним, мити і чистити пральну машину є важливим, бо це підтримує її ефективну роботу і подовжує термін служби. Приблизно раз на місяць необхідно ретельно чистити пральну машину.

Чистку слід розглядати як запобіжний захід. Легше заздалегідь прибрати скупчення різного сміття біля герметичних з’єднань, ніж лагодити всю машину, коли бруд виведе з ладу нагрівальні елементи чи фільтри. Окрім всього, залишки мийних засобів, мінеральний осад можуть створювати осередок для росту бактерій, від чого одяг набуватиме неприємного запаху.

Як почистити пральну машину

Протріть машину зсередини універсальним миючим засобом, не забудьте ущільнення навколо дверцят і барабана. Для машин із вертикальним завантаженням видаліть все сміття і бруд з фільтрів і стоків. Якщо у вас машина із фронтальним завантаженням, знайдіть зливний фільтр, зазвичай він розташовується внизу біля самого дна. Витрясіть його над сміттєвим баком та промийте перед тим як повернути його на місце. Не забудьте, що з отвору може вилитися надлишок води, тому майте під рукою велику миску, щоб піймати потік води, коли ви знімаєте ковпачок зливу.

Як боротися із неприємним запахом

Якщо ви помітили, що від машинки або випраного одягу неприємно пахне, то можна використати спеціальний мийний засіб для пральної машини. Однак спочатку треба упевнитися, що у вашій пральній машині є функція очищення. Якщо ні, то не все втрачено. Налийте в барабан дві склянки оцту і запустіть повний цикл прання, без одягу, з гарячою водою. Це допоможе позбутися накипу та залишків мийних засобів.

Підтримка чистоти

Між циклами прання тримайте дверцята трохи відчиненими – це дозволить циркулювати повітрю всередині машини, що дасть висохнути внутрішнім частинам та уповільнить ріст бактерій. Часто протирайте ущільнювачі, очищайте фільтри. Також у машинах, які регулярно використовуються, рідше утворюються неприємні запахи.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?