elektrychna prostyna

Вибираємо електропростиню

автор: enaterada

Осінь і зима не тільки чудові пори року, коли ми милуємося золотим листям або пухнастим снігом, але й час, коли холод і сирість пробираються у наші домівки і ліжка. Природно, що ми шукаємо засоби зігрітися, комфортно влаштуватися в улюбленому куточку, заснути у теплій постелі.

Тут у пригоді стане електропростиня (електропростирадло), яку також часто називають електроматрацем. Електропростиня швидко зігріває ліжко. Перед сном на короткий час її необхідно увімкнути, тепло поширюється знизу вгору і забезпечує комфортну температуру.
Треба пам’ятати, що електропростирадло — це електричний прилад, тому до вибору треба поставитися серйозно.

Як вибрати простирадло з підігрівом

Розміри

Насамперед, треба визначитися з розміром електропростині. Тому спочатку краще виміряти своє ліжко і потім орієнтуватися на ці розміри.
Найкраще, щоб вона була трохи більшою за ваше спальне місце: задля безпеки таке простирадло по краях має декілька сантиметрів звичайної тканини, без нагрівальних елементів. Таким чином забезпечується зручність використання простирадля з підігрівом.
Якщо вам необхідна електропростиня для двоспального ліжка, то придивіться до тих, що мають розмір 200 × 170 або 185 × 150 см.


Матеріал

Виробники використовують для електропростиней тканини з природних і штучних волокон. Що це означає для нас? Електропростирадла, пошиті з природних тканин, є більш «дружніми» для нашого тіла. Проте, поверх електричної простині рекомендується стелити звичайну, так вона менше забруднюється і зношується. Тому купівля електропростині з синтетичної тканини цілком прийнятна. Крім того, дорожчі моделі теж виготовляються з штучних тканин, тому синтетика не обов’язково означає низьку якість.

Дорожчі моделі дозволяється прати у машинці, про що виробник зазначає у інструкції. Є моделі із чохлом, який дозволяється прати. Ті електропростирадла, які не можна прати, необхідно час від часу чистити вручну, пам’ятаючи, що це електроприлад. Уникайте частого і надмірного згинання нагрівних елементів, від такого поводження вони можуть вийти з ладу.

Керування температурою

Електропростині нагріваються у діапазоні 30–60 °С.
Найдешевші моделі не мають регулювання температури, їх вмикають у розетку і вони просто гріються.
Найкраще купувати електропростирадла, у яких є мінімум 2 режими. Один використовується для нагріву ліжка, а другий підтримує комфортну температуру.
Найдорожчі моделі мають декілька температурних режимів, таймери для автоматичного вимкнення простирадла і деякі додаткові функції.

Безпека

Звертайте увагу на наявність у продавця сертифікатів, які підтверджують відповідність виробів стандартам якості і безпеки.

Електропростирадло має відповідати стандарту СЕ. Наявність цього маркування означає, що виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу, а також те, що продукт пройшов процедуру оцінки відповідності директивам.

Стандарт TUV вимагає від виробу відповідності високим вимогам щодо безпеки і якості. Якщо на виробі є знак TUV, то можна бути спокійним за його якість.

Стандарт GS був запроваджений у Німеччині, але у світі визнається поряд з стандартом СЕ. Тому це маркування теж означає, що виріб якісний і безпечний.

Складаємо список

Вибираючи простирадло з підігрівом, складіть собі список бажаних характеристик.
Наприклад:

Розмір….

Матеріал…

Наявність терморегулятора…

Кількість режимів…

Автоматичне відключення…

Ціна…

Ставте позначки біля кожного з пунктів, вирішуйте, які з них для вас важать більше і нехай зима для вас буде теплою!

Погляньте, тут теж цікаво

6 коментарів

דירות דיסקרטיות בבת ים 27.03.2022 - 09:00

Itís difficult to find experienced people about this topic, however, you seem like you know what youíre talking about! Thanks

Відповісти
enaterada 29.03.2022 - 20:02

Thank you!

Відповісти
hotshot bald cop 13.04.2022 - 09:16

I was just telling my friend about that.

Відповісти
enaterada 13.04.2022 - 17:43

We hope our article helped you.

Відповісти
hotshot bald cop 18.05.2022 - 05:20

Wonderful views on that!

Відповісти
enaterada 18.05.2022 - 21:05

Thank you so much!

Відповісти

Вам є що сказати?