Як за допомогою вибілювача почистити дім

Як за допомогою вибілювача почистити дім

автор: enaterada

Зазвичай вибілювачем користуються для виведення плям на білих скатерках, простирадлах, рушниках і подекуди забуваємо, що хлорвмісний вибілювач чудово підходить для чищення і дезінфекції житла.

Кухня

На кухні вибілювачем можна почистити майже все. Він може стати заміною багатьом засобам для чищення. Змішайте 65 мл вибілювача з 2 л води – ви отримаєте розчин, яким можна дезінфікувати стільниці, раковини, холодильник, підлогу, вироби з нержавіючої сталі і пластику без пористої структури.

Для дезінфекції пластикових сміттєвих відер і баків треба взяти міцніший розчин: 65 мл вибілювача на 1,2 л води.
Щоб дезінфікувати дрібне пластикове кухонне начиння, приготуйте розчин з 2 ч. л. вибілювача і 4-х літрів води. Замочіть на 2 хв. в такому розчині речі, виготовлені з пластику, а потім ретельно їх промийте.

Ванна кімната

У ванній кімнаті вибілювачем можна чистити і дезінфікувати практично всі поверхні.
Цвіль на кахлях можна усунути розчином з 180 мл вибілювача і 4 л води. Цим розчином протріть поверхню, залиште на 10 хвилин і змийте теплою водою.
Якщо цвіль дісталася пластикової занавіски у ванній кімнаті, виперіть її з миючим засобом, у який додайте 50 мл вибілювача.

Сад і ґанок

Інструменти, що допомагають вам поратися у саду та квітнику, замочіть у розчині з 120 мл вибілювача та 4 л води. Дайте їм полежати 5 хвилин, промийте та висушіть на повітрі. Це убезпечить ваші нові рослини від розвитку цвілі або занесенні різних хвороб. Таким самим розчином можна обробити горщики, в які ви збираєте висадити рослини.
Пластикові меблі для ґанку протріть з 180 мл вибілювача і 4 л води, почекайте 10 хвилин і змийте теплою водою.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?