Як видалити плями з кухонних рушників

Як видалити плями з кухонних рушників

автор: enaterada

Кухонні рушники, як би часто їх не прати, так само часто брудняться. Бавовна і льон, з яких вони виготовлені, мають абсорбуючі властивості, тому й різноманітні плями з’являються на них досить швидко. Але є і хороші новини – плями з льону і бавовни легко виводяться.

Важливим кроком для видалення плям є попередня обробка тканини. На плями, які мають насичений колір (кава, вино), спочатку слід нанести розчин для видалення плям, а потім зверху присипати порошковий вибілювач, який містить кисень. Пляма може поміняти колір, це нормальна дія вибілювача.

Для нанесення розчину для видалення плям не використовуйте паперові рушники, від них можуть залишитися рештки і це ускладнить виведення плям. Краще скористайтеся безворсовими серветками або щіточкою.
Після такої обробки замочіть рушник у гарячій воді, додавши ковпачок вибілювача і залиште на півгодини. Після цього прати рушник звичайним способом, краще з засобом для прання, призначеним для бавовни та постільної білизни. Якщо у вас є сушарка або пральна машина з функцією сушіння білизни, не поспішайте сушити в них рушники. Спочатку упевніться, що плями зникли. Тепло може закріпити пляму на тканині. Якщо пляму ще видно, повторіть обробку як описано вище.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?