kartyny

Як повісити картини так, щоб не зіпсувати все

автор: enaterada
  • Розкладіть картини на підлозі у тому порядку, який би хотіли бачити на стіні. Пограйтеся з варіантами. Сфотографуйте кожну комбінацію, щоб порівняти і вибрати найкращу на ваш смак.
  • Можна всі картини вставити в однакові рами і вишикувати рівними рядами. Можна взяти рами різних кольорів, розмірів і стилів і розташувати дещо “хаотично”.
  • Підстеліть під картини чи фотографії газети, обведіть їх по контуру і виріжте. Починаючи з найбільших, прикріпіть шаблони до стінки за допомогою скотча чи клейкої маси Blu Tack, підглядаючи до зроблених фото. Це дозволить вам оцінити, чи маєте ви достатньо місця на стінах, а також внести необхідні зміни.

Як повісити картину, не свердлячи дірки в стіні

  • Переверніть картини зворотною стороною догори і визначте, де буде гачок. Позначте це місце на шаблоні. Не вішайте нічого біля електричних розеток. Також перед тим, як вбити цвях, обстежте стіну за допомогою детектора скритої проводки. Вбийте цвяхи у стіну просто через газету в тому місці, яке позначили. Зніміть газету і повісьте картину, використовуючи рівень.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?