jak-povisyty-kartynu

Як повісити картину, не свердлячи дірки в стіні

автор: enaterada

Настав той момент, коли ви захотіли повісити картину чи фотографію на стіну. Це хороша ідея, бо мистецькі предмети допомагають об’єднати простір всіх помешкань і підкреслити їхню і вашу індивідуальність. Але одразу постає питання — як повісити картину так, щоб не довелося свердлити стіну або дорогу дерев’яну панель. Особливо це актуально, якщо ви орендуєте приміщення. Існує багато способів повісити мистецькі твори, не роблячи отворів у стіні.

Найпоширеніший спосіб повісити картину без цвяхів — скористатися самоклеючими гачками. Заплануйте, де розташувати картину, а потім просто приклейте гачок і повісьте її. Самоклеючі гачки приклеюються до багатьох поверхонь, включаючи фарбовані, дерев’яні, кахлі тощо. Коли зберетеся їх видалити, вони легко знімуться, не залишаючи по собі плям або липких слідів.

Ще одним способом розмістити галерею на стіні може бути використання магнітної фарби та магнітів на клейкій основі. Нанесення магнітної фарби дає практично невичерпні можливості розташування фотографій і картин.

Фотографії можна повісити на стіну за допомогою декоративних затискачів або прищіпок, які до стіни кріпляться за допомогою монтажного скотча або монтажної шпаклівки.

Не завжди хочеться псувати дерев’яну обшивку або дорогі кахлі гвіздками. Забийте натомість гачки у стелю і підвісьте картину за допомогою ланцюжка, мотузки або як вам підкаже фантазія.

Якщо взагалі не має бажання щось чіпляти до стін чи стелі, можна картини ставити на полички. Будуть це полички у вигляді драбини чи звичайні книжкові полички — вирішите самі.

Оригінальним рішенням може стати розташування картини на мольберті. Це додасть унікальний акцент у ваш інтер’єр.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?