прибирання холодильника

Сяючий холодильник

автор: enaterada

Ви щотижня протираєте холодильник вологою ганчіркою ззовні і всередині. Двічі на рік необхідно мити його набагато ретельніше.
Ось декілька порад щодо “великого прибирання”.

Вийміть з холодильника всі продукти

Найкращий час для миття всього холодильника настає, коли в ньому майже нема продуктів. Покладіть ті продукти, що є, в сумку-холодильник чи щось подібне. Вони перебудуть там час миття.

Вимийте холодильник зсередини

Вийміть полички, кошики і все, що можна вийняти. Замочіть ці предмети у розчині з двох столових ложок соди і 1 л води, добре їх відмийте, почистьте і висушіть. Вимийте холодильник таким самим розчином. Продукти вбирають запахи, тому для миття краще застосовувати неагресивні миючі засоби без запаху. Протріть вологою ганчіркою, а потім витріть насухо рушником.

Пил

Щоб холодильник працював ефективно, його треба почистити від пилу, який накопичився на задній панелі. Відключіть холодильник від живлення, і пропилососьте задню панель із використанням щілинної насадки. Проводьте таку процедуру двічі на рік.

Зовнішня поверхня

Протріть зовнішню поверхню холодильника вологою ганчіркою, змоченою у розчині м’якого мила. Особливо ретельно витріть поверхню навколо ручок на дверцятах і самі ручки. Для чищення холодильників із покриттям з нержавіючої сталі використовуйте спеціальні спреї, щоб уникнути “посивіння поверхні”.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?