Засоби для чищення, які можна зробити самому

Засоби для чищення, які можна зробити самому

by enaterada

Засоби для чищення є недешевим задоволенням. Часто боротьба з брудом потребує не тільки багато зусиль, але й коштів. Нема потреби постійно шукати ідеальний засіб для чищення. Можна зробити його власноруч!

Універсальні засоби для чищення

Один з універсальних засобів є дуже простий. Вам знадобиться білий оцет і перекис водню. Дезінфікуйте поверхні таким чином: спочатку побризкайте оцтом, а потім розчином перекису і витріть ганчіркою. Зробіть ніжний засіб для чищення з соди та теплої води – змішайте їх у такій пропорції, щоб утворилася паста. Нею можна почистити кухонну раковину. Замість води можна взяти рідину для миття посуду.

Засіб для чищення кухонної плитки

Кухонна плитка потребує ретельного чищення, оскільки вона є вашою незамінною помічницею. Вам допоможе харчова сода.
Зробіть пасту з харчової соди і води. Нанесіть її на поверхню плитки, уникаючи конфорок і неемальованих елементів. Використовуючи пластиковий шпатель і гумові рукавички, видаліть засохлу пасту разом з брудом. Залишки витріть чистою вологою ганчіркою.

Плями, які залишають домашні тварини

Наші улюбленці можуть завдати прикрості і залишити після себе плями. Їх можна прибрати за допомогою рідини для миття посуду: спочатку приберіть будь-які тверді залишки, тоді нанесіть на пляму розчин з 0,5 ч. л. мийного засобі і склянки води, після чого змийте чистою ганчіркою.

Засіб для чищення унітазу

Додайте 0,5 склянки оцту в унітаз, дайте постояти декілька хвилин (якщо у вас жорстка вода, то дайте оцту попрацювати годину), почистить щіткою і змийте.

Засіб для чищення зливу

Насипте у злив раковини 0,5 склянки харчової соди, а потім налийте 0,5 склянки оцту і накрийте злив ганчіркою. Через деякий час промийте окропом. Повторіть за необхідності.

Дерев’яні підлоги

Для миття дерев’яної підлоги з’єднайте 4 л води, 30 мл рідкого мила та 30 мл оцту. Дошки блищатимуть!

You may also like

Leave a Comment