Коли цуценяті можна давати корм для дорослих собак

автор: enaterada

Одного дня настає час, коли постає необхідність змінити харчування цуценяти. Доктор ветеринарної медицини Келлі Харріс, яка працює у команді Purina, каже, що цуценята знаходяться у режимі постійних змін. Їхні кістки і тканини усіх органів збільшуються з великою швидкістю і вимагають величезну кількість енергії. Корм, розроблений для цуценят, враховує ці потреби. Зазвичай, він висококалорійний і містить багато жирів, а також ДКГ (докозагексаєнову кислоту) та омега жирні кислоти, які потрібні для розвитку мозку та зору, а також кальцій та фосфор для росту міцних кісток.

Корм для дорослих собак, навпаки, має бути низькокалорійним, часто розробляється відповідно до породи, активності собаки, а також з урахуванням можливих проблем із здоров’ям, наприклад ожиріння, проблем із сполучною тканиною або шкірою.
Приблизно, коли цуценяті виповнюється рік, воно перетворюється на дорослу собаку. Це час, коли можна починати давати корм для дорослих собак.

Треба завжди пам’ятати, що дорослішання у собак відбувається по-різному і треба зважати не тільки на розмір улюбленця, але і на його породу, щоб розуміти, коли настане слушний час для переходу на корм для дорослих собак. Маленькі породи швидше досягають зрілості і набирають вагу, притаманну дорослій особині. Так, йорків чи чихуахуа можна вже через дев’ять місяців переводити на корм для дорослих собак. А от крупні породи, такі як доги або німецькі вівчарки потребують до двох років для дорослішання.

Також на перехід на інший корм впливає і вік, в якому стерилізована ваш собака, бо її потреби у харчових речовинах можуть змінюватися. Такі проблеми треба обговорювати з ветеринаром. Це також стосується ситуації, коли ви взяли собаку з притулку і не впевнені щодо породи чи гібриду порід. Загалом, універсальним вважається, що дорослості собака досягає за рік.

Щоб уникнути розладу шлунку собаки, на нову їжу треба переходити поступово.

Протягом 7-10 днів замінюйте новим кормом частину порції під час кожного годування спочатку на ¼  від порції, потім ½ і аж до повної заміни.

Найкраще для переходу на новий корм купуйте той самий бренд, що ви ним вже користуєтеся, тільки для дорослих. Коли собака повністю звикне до нового корму, необхідно зменшувати кількість прийомів їжі до двох на день — сніданку та вечері.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?