взяти собаку з притулку

Чого можна очікувати, коли збираєтеся взяти собаку з притулку

автор: enaterada

Врятовані від життя на вулиці собаки, які живуть у притулку, мають унікальні проблеми. І про це слід пам’ятати.

Вік

Дорослі собаки навчаються і набувають нових звичок набагато повільніше, ніж цуценята. Тому слід набратися терпіння, бо така собака має багато шкідливих звичок, яких не так легко позбутися. Собаку слід почати тренувати у перший же день, коли вона приїжджає додому. Тренування повинно відбуватися щоденно 3-5 раз по 15 хвилин.

Порода

Навіть якщо ваша нова собака містить гени різних пород, дізнайтеся про них, це дасть вам цінні підказки щодо її поведінки. Поведінка собаки це не випадковість. Наприклад, мисливський пес завжди поривається в той бік, куди його веде ніс, тому йому важче навчитися ходити на повідку. Знання може врятувати від багатьох розчарувань.

Історія собаки

Собаки, які живуть у притулку, часто зустрічалися у своєму житті з жорстокістю або відсутністю уваги. Тому з кожною такою собакою треба поводитися з добротою.

Особистість

Як і люди, кожна собака є особистістю. На вивчення особливостей характеру нового члена сім’ї і порозуміння може знадобитися час. Кваліфікований тренер може допомогти у цьому. Час для адаптації. Собаки протягом перших тижнів можуть видаватися ангелами, але потім починають проявляти емоції, оскільки вони починають влаштовуватися у новому житті і розуміти, що з вами вони в безпеці. Не панікуйте, це нормальна поведінка. Для кращого розуміння свого улюбленця зверніться до професійного тренера.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?