Як прати столову білизну

Як випрати і відчистити від плям столову білизну

by enaterada

Для красиво накритого столу гарна скатерть так само важлива, як і посуд чи квіти. Чиста скатертина одразу нададуть урочистості будь-якій сервіровці. Правильний догляд та своєчасне очищення від плям подовжать життя столовій білизні.

Столова білизна з бавовни

Для звичайного прання виробів з бавовни не потрібно ніяких незвичайних засобів. Їх можна прати з іншою білизною з того самого матеріалу. Не кидайте їх в пральну машину разом із спортивною формою чи подібними речами, не зробленими з бавовни. Більшість порошків для прання розраховані для прання бавовни. Окремо слід прати вироби, оздоблені мереживом, бо мереживо може зачепитись, наприклад, за ґудзик і витягтися чи порватися. Використовуйте режим з гарячим пранням та холодним полосканням.

Як видалити плями з кухонних рушників

Якщо ви використовуєте сушарку, то вироби з бавовни треба сушити не до кінця, а потім досушувати на повітрі або прасувати до сухого стану, оскільки бавовна схильна утворювати складки.

Льон

Як і у випадку з бавовняними речами, лляні вироби можна прати з іншими лляними речами. Використовуйте прання у прохолодній воді та холодне полоскання. Використовуйте м’який миючий засіб. Сушіть так само, як бавовняні речі.

Як зарадити плямам

Плями слід усувати якомога скоріше. Найефективніше буде одразу обробити пляму засобом для виведення плям. Залиште на 15-20 хвилин і одразу випріть.
Пляму від червоного вина можна засипати сіллю, яка вбере вино, тоді можна забрати сіль, а далі обробити пляму і випрати.

You may also like

Leave a Comment