Яка пральна машина краща

Яка пральна машина краща – з фронтальним завантаженням чи верхнім

by enaterada

Відмінності між пральними машинам полягають не тільки у способі завантаження в них білизни. Вони мають різну місткість, потребують підбори миючих засобів. На це треба звернути увагу, коли вибираєте собі пральну машину.

Загляньте всередину

Тип завантаження залежить від інженерних рішень, закладених при проектуванні. У пральних машинах з фронтальним завантаженням використовується сила тяжіння, завдяки чому предмети, які перуть, при обертанні барабана вдаряють один по одному і, завдяки мийному засобу, очищуються. Пральні машини з верхнім завантаженням мають мішалку або робоче колесо для перемішування білизни під час прання.

Вирішуйте самі

Вибір пральної машини залежить від потреб вашої родини. Наприклад, дрібні речі легше загубити у машині з фронтальним завантаженням через те, що у побутових машинах барабан підвішено вільно. А от машини з верхнім навантаженням чудово підходять, коли є потреба у додатковому періоді замочування речей (якщо у вас маленькі діти, або ви інтенсивно займаєтеся спортом).
Якщо вам необхідно ефективне прання, то вибирайте машину з фронтальним завантаженням – вони вважаються кращими, коли мова йде про краще виведення плям, економію енергії та води. Машини з верхнім завантаженням вважаються більш ергономічними, оскільки завантаження та вивантаження білизни знаходиться на рівні талії, машини з фронтальним завантаженням вимагають нахилитися при цьому. Тому фронтальне навантаження може бути не найкращим вибором для людей із проблемами із спиною або обмеженою рухливістю.

Режими прання

Якщо вишукаєте високотехнологічне рішення для прання, то пральні машини з фронтальним завантаженням можуть стати найкращим вибором. Такі машини, як правило, мають більше режимів прання. Сучасні машини використовують штучний інтелект для визначення нахилу поверхні, типу тканини в кожній партії, що дозволяє створити індивідуальний режим прання, що веде до ефективнішого прання. Машини з верхнім завантаженням, у своїй більшості, не мають такого різноманіття функцій.

Місце

Коли всі особливості розглянуто, залишається порівняти розміри пральних машин. Більшість пральних машин з верхнім завантаженням не можна розмістити так, як це можна зробити із машинами з фронтальним завантаженням. Купуючи машину з верхнім навантаженням, якщо вона не гібридна модель, необхідно передбачити додаткове місце для сушарки. Машину з фронтальним навантаженням і сушарку можна розмістити більш компактно.

You may also like

Leave a Comment