речі, які можна прати у машині

Речі, які ви можете прати у машині

by enaterada

Як багато речей потребують чищення і прання! Подушки, собачі ліжка та кросівки – ось що ви можете покласти в пральну машину.

Подушки

Подушки слід чистити кожні три-шість місяців, щоб запобігти утворенню цвілі, розмноженню бактерій та усунути неприємний запах. Більшість подушок можна прати в машині, незалежно від матеріалів, з яких вони виготовлені. Для прання краще використовувати машину з фронтальним завантаженням, оскільки в машині з вертикальним завантаженням подушки плавають і залишаються сухими зверху.

Ковдри

Багато з ковдр містять пух, який схильний триматися на поверхні. Тому для прати такі ковдри слід в машинах із фронтальним завантаженням. Періть у делікатному режимі з холодною водою, а потім висушіть у сушарці з трьома чи більшою кількістю тенісних м’ячів, щоб пух знову рівномірно розподілився по ковдрі.

Покривала та наволочки

Вироби з бавовни, льону, джинсову тканину, саржу можна прати у машині. Дотримуйтеся вказівок на ярлику, повісьте випрані речі, поки майже не стануть сухими, потім досушуйте у розпростертому вигляді, щоб розгладились зморшки. Якщо речі запліснявіли, виперіть у гарячій воді з кисневмісним вибілювачем у режимі з коротким циклом та висушіть на сонці.

Ліжка домашніх тварин

Подивіться на ярлик, чи можна прати цей предмет у машині. Тоді виперіть всі його частини. Краще прати окремо від решти білизни.

Посудомийна машина: що можна і що не можна робити

Сумки та наплічники

Перевірте, чи не залишилося щось в кишенях, виверніть навиворіт, зніміть всі зйомці деталі. Періть в теплій воді у делікатному режимі і покладіть на рівну поверхню, щоб висохло. Найкраще прати полотняні вироби. Завжди перевіряйте, чи можна річ прати в машині.

Спортивне спорядження

Щитки, налокітники, наколінники – захисне спорядження, вистелене тканиною, потребу ретельного прання після активного використання. Застібніть ремінці на липучках і блискавки, щоб уникнути зчеплення і періть у режимі з теплою водою, щоб запобігти деформації.

Кросівки

Витягніть шнурки і покладіть взуття у пральну машину з декількома рушниками (щоб уникнути ударів об барабан, що може порушити його рівновагу). Періть у режимі з холодною водою і висушіть на повітрі. Шнурки можна випрати вручну або покласти в сітку і теж кинути в пральну машину.

Килимки

Невеликі килимки, окрім виготовлених з сизалю або подібних, можна прати в машині холодною водою. Якщо килимок має гумову основу, не періть надто часто, тому що може пошкодитися основа.

Занавіски для душа

Вінілові, пластикові, бавовняні, нейлонові занавіски можна прати в теплій воді. Щоб знищити цвіль, замочіть на кілька годин у воді з кисневмісним вибілювачем. Сушіть у вертикальному положенні.

М’які іграшки

На м’яких іграшках збирається багато бруду і бактерій. Якщо іграшки не мають багато прикрас або музичного начиння всередині, то їх можна випрати у машині. Іграшки з плюшу прати не можна.

You may also like

Leave a Comment