kimnatnyj-pudel

7 найбільш спокійних пород собак, які мало линяють

автор: enaterada

Собаки часто вимагають великих фізичних навантажень і линяють, залишаючи шерсть по всьому помешканню. Тому люди, які живуть у квартирах, шукають не надто енергійних собак, а також таких, що не залишатимуть за собою жмути шерсті. Собаку будь-якої породи доведеться виводити на регулярні прогулянки. Дрібні за розміром собаки потребують менше фізичних вправ, ніж великі собаки, але вам доведеться постійно доглядати за їхньою шерстю.

Собаки з помірною або низькою активністю підходять для людей, які багато часу проводять на роботі або вимушені вести більшою мірою сидячий спосіб життя і не можуть приділяти багато часу для фізичних вправ з собакою. Такі собаки добре сприймаються людьми літнього віку і молодими сім’ями. Також, якщо ви живете у невеликій квартирі, невелика і не дуже активна собака, яка до того ж мало линяє (отже, рідше викликає алергічні реакції), може стати вам другом на довгі роки. Сподіваємося, ми допоможемо вам підібрати породу собаки, яка відповідатиме вашому стилю життя.

Бішон-фріз

Бішон фріз

Зовнішнім виглядом нагадують м’яку плюшеву іграшку. Собаки породи бішон-фріз мають врівноважений характер, веселий норов і дружньо ставляться до дітей і інших собак. Легко піддаються дресируванню і спокійно залишаються вдома, поки ви на роботі. Бішон-фріз не линяє і не викликає алергії. Його необхідно стригти кожні 6-12 тижнів, тому що у них щільне підшерстя. Не потребують фізичних навантажень і вдовольняються звичайною прогулянкою.

Йоркширський тер’єр (йорк)

Йорк

Як і інші породи кімнатних собак, йорки наділені виразною особистістю. Вони безстрашні і завзяті захисники, а також чудові компаньйони. Дресируванням йоркширського тер’єра слід зайнятися з раннього віку.

Йорки, незважаючи на розміри, потребують певної активності. Пара прогулянок на день та ігри допоможуть їм перебувати у хорошій фізичній і психічній формі. Йорки потребують щотижневої ванни та регулярного розчісування, щоб запобігти сплутуванню довгої шовковистої шерсті.

Брюссельський грифон

Брюссельський грифон

Це чудові собаки з виразними очима відомі своїм майже людським виразом обличчя.
Брюссельські грифони жваві, розумні та чуйні. Вони не люблять довго залишатися наодинці. Хоча вони добре почуваються в приміщенні, брюссельські грифони потребують щоденних прогулянок. Не линяють, тому добре підходять для тих, у кого алергія.

Китайська чубата

Китайська чубата

Елегантні і граційні китайські чубаті — веселі, жваві собаки, які добре почуваються в кімнатних умовах. Це ласкаві і віддані друзі.

Бувають двох різновидів: безволосі та з невеликою пухнастістю. Обидва різновиди практично не залишають шерсті.

Ши-цу, або ші-тсу

Ши-цу

Кімнатна порода, яка не потребує великої активності. Ши-цу доброзичливі, розумні собаки, виведені для того, щоб бути компаньйонами особливо ласкаві з дітьми. Навчання ши-цу може стати викликом, оскільки вони бувають впертими.
Маючи довгу шерсть, ши-цу не линяють, але потребують щоденного чищення щіткою та купання кожні три-чотири тижні. Можна, звичайно, підстригти вашого улюбленця “під цуценя”, тоді догляд за собакою спроститься.

Італійський хорт (левретка)

Італійський хорт (левретка)

Італійський хорт це чудова собака-компаньйон. Слід пам’ятати, що це найменший серед хортів, отже мисливський інстинкт у нього нікуди не подівся, тому італійському хорту потрібний рух, тривалі прогулянки і біг. Ідеально підходить сім’ям з дітьми старшого віку, активним людям літнього віку, бездітним парам.
Шерсть у італійського хорта гладенька, потребує мінімального догляду.

Мальтійська болонка

Мальтійська болонка

Мальтійська болонка ласкава і розумна собака-компаньйон. Вона безстрашна і смілива, що дає можливість виховати з нього хорошого сторожа. Любить гратися і навчатися новим трюкам, якщо за це отримує винагороду. Щоденної прогулянки та трохи ігрового часу вдома з іграшками чи хазяїном їй буде достатньо. Мальтійська болонка не має підшерстя, тому не линяє. Потрібно регулярно чистити її щіткою, щоб шерсть не збивалася у грудки.

Погляньте, тут теж цікаво

1 коментарі

Вадим 27.01.2022 - 13:56

Ничто так не воодушевляет, как обдуманная публикация. Превеликое спасибо

Відповісти

Вам є що сказати?