Догляд за руками починається з очищення шкіри. Для цього підійде мило. Вимога до мила одна – воно не повинно шкодити шкірі, знищувати її захисний шар. Тому вибирайте мило з добавкою крему. Якщо шкіра на руках надто загрубіла, 1-2 рази на тиждень очищуйте її за допомогою скрабів для рук із фруктовими кислотами.
Можна скористатися давніми рецептами для очищення шкіри рук.
Змішайте сік і м’якоть лимону із трояндовою водою, додайте невелику кількість цукрової пудри. Легкими рухами масажуйте руки цією сумішшю до розчинення цукру. Змийте теплою водою, нанесіть зволожувальний крем.
Шкіра рук втрачає вологу швидше, ніж на інших ділянках тіла. Тому не забувайте про зволоження. Найпростіше – підібрати зволожувальний крем. Нехай в його склад входять природні олії, екстракт алое.
Щотижня можна робити крохмальну ванночку для рук: 1 ч. л. розмішайте з невеликою кількістю холодної води, залийте стаканом окропу і додайте 1 л теплої води. Налийте крохмальну суміш в неглибоку миску і занурте в неї руки. Тримайте, поки відчуватимете комфортну температуру, ополосніть руки теплою водою і нанесіть на них живильний крем.
Не забувайте й про те, що важливим елементом догляду за руками є живлення шкіри. Звичайно, що перше, про що ви подумаєте, коли мова йде про живлення шкіри – це крем. Підбираючи засіб для живлення, зважайте на тип шкіри, уважно читайте етикетку. Вітаміни, олії, екстракти шовку, рослин – зазвичай креми містять їх у достатній кількості. Не наносіть крем надто товстим шаром.