салат із свіжих овочів

Наукові дослідження доводять, що споживання рослинної їжі протягом життя зменшує ризик виникнення інсульту на 10%

автор: enaterada

Дослідники з Гарвардської медичної школи протягом 25 років вивчали вплив рослинної дієти на здоров’я учасників дослідження і виявили, що у тих з них, хто харчувався рослинною їжею, ризик розвитку інсульту знизився на 10%. Вчені опублікували результати дослідження у журналі “Neurology“.

Також вчені зазначили, що дієта, багата фруктами, овочами, зменшує ризик всіх видів захворювань — від хвороб серця до діабету.
У дослідженні взяли участь 209508 людей. Кожні 2-4 роки обстежувані заповнювали анкету, в якій давали відповідь на запитання про те, як часто вони споживають продукти із списку, в якому знаходилися більше 110 пунктів. В ході дослідження учасників поділили на п’ять груп у відповідності до споживання ними рослинної їжі. До першої групи входили люди, які мали протягом дня 12 порцій на день здорових рослинних страв: листову зелень, фрукти, цільнозернові крупи, бобові, рослинні олій. До останньої групи включили тих, хто мав менше семи порцій таких страв на день.
У підсумку дослідження, люди з першої групи мали на 10% менше шансів виникнення інсульту у порівнянні з останньою групою. Навіть найздоровіші з учасники мали на 8% нижчий ризик пережити інсульт, ніж люди, які споживали найменше рослинної їжі.

Можливо, вам варто переглянути свою дієту і почати споживати більше страв з овочів та фруктів.

Погляньте, тут теж цікаво

1 коментарі

Twicsy 27.06.2022 - 17:33

Hello There. I found your blog using msn. This is a really well written article.
I’ll make sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post.
I’ll certainly return.

Відповісти

Вам є що сказати?