10 причин любити кабачок

10 причин любити кабачок

by enaterada

Кабачки привабливі не тільки ти, що з них можна приготувати безліч страв. Вони також корисні, бо легко перетравлюються, містять вітаміни і мікроелементи. Ось десять причин полюбити кабачки.

1. Кабачки містять багато натрію, магнію, та заліза. Їхній склад сприяє роботі підшлункової залози. Кабачки добре вживати для профілактики діабету, анемії, атеросклерозу.

2. Серед вітамінів, які є в кабачках, вітамін А, В1, С. Вони підвищують гостроту зору, покращують обмінні процеси, стан шкіри, роботу нервової системи.

3. Клітковина у плодах кабачків покращує перистальтику кишечника, не подразнює при цьому шлунок. Кабачки можна їсти сирими.

Чому овочі корисні

4. У плодах кабачків міститься нікотинова кислота, яка теж сприяє роботі травної системи, а також знижує рівень холестерину і покращує роботу нервової системи.

5. Кабачки на 95% складаються із води і містять дуже мало калорій. Тому їх добре включати в склад дієти для схуднення.

6. Завдяки високому вмісту цинку кабачки зменшують ламкість нігтів та випадіння волосся, покращують стан шкіри при вугровому висипі.

7. Вміст фосфору в кабачках, хоч і менше, ніж в рибі чи сирі, але разом із залізом та магнієм він сприяє апетиту, знижує рівень стресу.

8. Високий вміст калію в кабачках робить їх дієвим діуретичним засобом, що знижує набряки.


9. Вітамін К у кабачках укріплює стінки судин, покращує роботу нирок і сприяє відновленню шкіри.

10. Відновлювальна маска для обличчя. Якщо у вас комбінована шкіра, зробіть маску з кабачка. Натріть кабачок на дрібній терці. Змішайте 1 ст. л. кабачкової маси з 0,5 ч. л. гарбузового масла, 1,5 ст. л. крохмалю. На очищену шкіру нанесіть маску, потримайте 15 хв. і змийте теплою водою.

You may also like

Leave a Comment