зацукровані квіти

Зацукровані квіти

автор: enaterada

Зацукровані квіти на печиві чи десерті виглядають незвично і оригінально. Приготувати їх нескладно, потрібно знати тільки декілька правил.

Секрети зацукрованих квітів

Для зацукровування беріть тільки ті квіти, які вирощувалися без хімікатів. Тобто бутони і пелюстки імпортованих квітів не підійдуть. Найкраще використовувати квіти з власного саду і городу.

Розмір квітки теж відіграє свою роль. Дрібні квіти, такі як фіалки, можна зацукровувати цілими. Якщо квіти крупні, то їх розбирають на пелюстки, а тоді їх зацукровують. Для за цукрування підходять тільки нешкідливі, неотруйні квіти. Зручніше зацукровувати квіти невеликих розмірів, які повністю розквітли.

Які квіти підходять для зацукровування

  • лісові фіалки, квіти акації, конюшина, хризантеми, квіти апельсина,
  • маргаритки, кульбаби, квіти бузини, фрезії,
  • запашні герані, гладіолуси, бузок, конюшина, ромашка лікарська,
  • календула, братки, настурція,
  • первоцвіти, квіти гороху, троянди,
  • листя меліси, м’яти.

Як приготувати зацукровані квіти

Для цукрування потрібний яєчний білок, мелений цукор (не до стану пудри, мають залишитися крупинки), квіти.

1. Білок збити у легку піну.

2. Змастити пелюстку білком.

3. Посипати цукром.

4. Викласти квіти на пергамент або решітку і залишити, поки вони повністю висохнуть. Можна підсушувати у духовці на мінімальній температурі протягом 2-х годин. Але слід пам’ятати, що треба стежити, щоб цукор не карамелізувався.

5. Зберігати у герметично закритими у скляній банці в темному місці не більше 5 днів.

Є ще один спосіб приготувати зацукровані квіти. Для цього береться гуміарабік, який є зареєстрованою харчовою добавкою. Для приготування розчину, яким покриваються квітки, береться 60 мл води та 12 г гуміарабіку. Суміш ставлять у мисці на водяну баню, коли гуміарабік розчиниться, миску знімають з водяної бані і охолоджують. Цукровий сироп готується з 100 г цукру і 50 мл води: підігріти до 80 °С і охолодити. Листя і пелюстки покрити з двох сторін спочатку розчином гуміарабіку, потім сиропом і обсипають дрібним цукром, але не пудрою. Залишають на пергаменті або решітці до висихання.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?