Що можна зробити із порожніми скляними підсвічниками

Що можна зробити із порожніми скляними підсвічниками

автор: enaterada

Свічка згоріла, від неї залишилися теплі спогади про затишний вогник або приємний аромат і… скляна баночка, яку шкода викинути, але й зберігати немає особливого сенсу.
Дайте їй друге життя у своєму домі, вона стане чудовим декоративним елементом.

Насамперед, треба почистити підсвічник від залишків парафіну або воску. Можна налити в банку гарячу воду. Віск розтопиться і спливе догори. Коли вода охолоне, його можна легко зібрати. Ще можна використати фен, щоб нагріти банку, а потім паперовою серветкою витерти залишки воску.

Перше, що спадає на думку, такий підсвічник можна використати як… підсвічник! Підберіть підходящу за розміром свічку і покладіть її у підсвічник, запаліть і насолоджуйтеся теплом і ароматом.
Крім того, можна створити власну свічку, придбавши віск чи парафін (або зібравши залишки невикористаних до кінця свічок). Віск треба розтопити на водяній бані, перелити у підсвічник, занурити в нього гніт і зачекати, коли застигне, тоді обрізати гніт до потрібної довжини.

Задекоруйте підсвічник джутовим шпагатом, пофарбуйте його у різноманітні кольори і використовувати як вазу для квітів. Також за допомогою гарячого клею можна нанести на зовнішню поверхню підсвічника візерунок, і пофарбувати крейдяною фарбою після застигання клею, а опісля покрити лаком. Так ви отримаєте оригінальні вазу для квітів або баночку для зберігання дрібничок. Чим більше підсвічників різних кольорів і форм, тим краще. Вони стануть неповторними акцентами у декорі вашого помешкання чи ґанку. У скляний підсвічник можна посадити рослину. Просто наповніть його ґрунтом (купованим або зробленим власноруч) і посадіть в нього рослину. Перед посадкою підсвічник теж можна задекорувати. Група таких вазонів виглядає дуже мальовниче.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?