9 причин любити ківі

by enaterada

1. Ківі містить велику кількість вітаміну С. У 100 г свіжих ягід міститься 300 мг аскорбінової кислоти.

2. В ківі багато магнію, який підвищує здатність організму опиратися стресу, покращує роботу нервової системи. Разом із вітаміном С магній зменшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

3. Калій, який міститься в ягодах ківі, допомагає знизити артеріальний тиск. Тому ківі слід включити в меню гіпертоніків.

4. Вітаміни РР, А, К у плодах підвищують здатність крові до зсідання, зменшують рівень холестерину в крові.

5. Ще один вітамін, вміст якого в плодах ківі не можна обійти увагою, це вітамін D. Саме його призначають малим дітям для профілактики рахіту. Також разом кальцієм від цього вітаміну залежить міцність кісток і зубів. Треба пам’ятати, що ківі може викликати алергію, тому дітям, особливо маленьким, треба давати його з обережністю.

6. В плодах ківі багато вітаміну Е, який призначають при безплідді. Якщо ви плануєте мати дитину, включіть в раціон ківі.

7. В ківі мало калорій, тому як помічнику у важкій справі схуднення, мало рівних.

8. Завдяки високому вмісту клітковини, ківі стимулює перистальтику, а відтак запобігає запорам.

9. Плоди ківі містять багато AГК (α-гідроксильні кислоти), тому їх можна використовувати для процедури пілінгу в домашніх умовах. На очищене від макіяжу обличчя нанесіть масу із розчавленої м’якоті ківі і залиште на 5-15 хв. Змийте теплою водою і нанесіть живильний крем.

You may also like

Leave a Comment