як захистити макіяж

Як захистити макіяж у спеку

автор: enaterada

У спекотні дні важко зберегти макіяж свіжим. Багато жінок за таких погодних умов взагалі відмовляються від макіяжу. Що ж робити, якщо макіяж просто необхідний? Візьміть до уваги спеку і правильно підберіть основу, тіні та туш для вій. Дотримайтеся декількох порад, які допоможуть зберегти свіжість вашого макіяжу.

Макіяж, що не “пливе”

Є декілька причин, через які макіяж псується: спека, вологість, жирна шкіра, засоби на масляній основі, та засоби із великою густиною. Піт та жир зашкодять засобам, які містять багато води та слабо тримаються шкіри.

Нежирні та водостійкі засоби

Створіть між порами шкіри і основою для макіяжу бар’єр за допомогою праймера. Таким чином ви завадите поту розмивати макіяж протягом дня. Хоча жодний спосіб не убезпечить ваш макіяж повністю, існують засоби, які витримують спеку і вологу краще за інші. Такі косметичні засоби маркуються як водостійкі та нежирні. Матові основи, в основному, виготовляються з мінімальною кількістю олій та зволожувачів, тому вони краще тримаються під час спеки.

Зафіксуйте пудрою

Останній крок у нанесенні макіяжу — фіксування засобів, якими ви скористалися, на обличчі. Це можна зробити двома способами: нанести пудру або спрей-фіксатор для макіяжу.

Пудра є універсальною і підходить для будь-якого типу шкіри. Проте, на сухій шкірі її треба використовувати у невеликих кількостях. Пудру наносять переважно у зоні Т (лоб і ніс), де виділяється найбільше поту і жиру. Будьте обережними і не використовуйте надто багато пудри, нанесіть якомога меншу її кількість. Скористайтеся конічним пухнастим пензликом. Спробуйте нанести спочатку пудру, а потім основу — це допоможе контролювати жирність шкіри.

Спрей-фіксатор

Спрей-фіксатор покликаний стати бар’єром між вашим макіяжем та навколишнім середовищем. Він створює легку плівку на обличчі, яка закріплює макіяж. Спреї-фіксатори бувають різних типів: матують, освітлюють та зволожують. Підберіть той, що підходить вашому типу шкіри. Закріплюючи макіяж, витягніть руку таким чином, щоб спрей був на відстані 6-8 см від обличчя і розпиліть хрестоподібним рухом, охоплюючи все обличчя.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?