Як примусити гортензії квітнути протягом літа

Як примусити гортензії квітнути протягом літа

by enaterada

Видалення відцвілих суцвіть гортензій покращує зовнішній вигляд цих рослин та оздоровлює їх. Подібно до обрізки, видалення суцвіть, що закінчили цвітіння, приводить до пишнішого квітування у пізніший період. Вчасне видалення відцвілих суцвіть дозволяє рослині спрямовувати енергію у коріння, стебла та листки, а не на утворення насіння.

Тримайте інструмент напоготові

Вам знадобляться садові ножиці, у яких два загострених леза, що дозволяє різати ними, як звичайним ножицями. Ними можна зрізати стебла товщиною до сантиметра, що робить їх дуже зручними для обрізання сухих суцвіть.

П’ять помилок, які ви робите при вирощуванні гортензії

Визначте який вид гортензії росте у твоєму саду

Час для видалення відцвілих суцвіть залежить від виду гортензій. З широколистих гортензій, таких як Endless Summer слід зрізати відцвілі суцвіття, що утворюються на минулорічних пагонах навесні. Така операція дає рослині можливість розквітнути ще раз. Якщо потрібне довше стебло, можна зробити глибшу обрізку, яку проводять до липня-серпня, коли рослина починає закладати бруньки для цвітіння наступного року. З деревовидних гортензій квіти слід зрізати як тільки вони зів’януть, щоб восени вони зацвіли знову, але дрібнішими квітками.

Як правильно видалити зів’ялі суцвіття

Знати як правильно обрізати зів’ялі суцвіття так само важливо, як і знати коли це треба робити. Під суцвіттям визнач перші цілком розвинуті листки і відріжте пагін безпосередньо над ними. Одночасно можна видаляти мертві або відмираючі пагони.

Будьте обережними перед обрізкою

Навесні дочекайтеся, коли бруньки почнуть набрякати безпосередньо перед тим, як випустити листки. Це допоможе легко визначити здорові бруньки, щоб зробити обрізку над ними. Але не варто захоплюватися, щоб не обрізати надто багато. На початку серпня гортензії закладаються бруньки наступного року.

You may also like

Leave a Comment