We joined the boycott of russian and belarusian products. Glory to Ukraine! Ми приєднуємося до бойкоту російських і білоруських товарів. Слава Україні!
Догляд за шиєю

Догляд за шиєю

автор: enaterada

Шия може стати найпроблемнішим місцем, яке виявить ваш справжній вік. Зазвичай ми приділяємо увагу обличчю і забуваємо про зону декольте. На жаль, омолоджувальних процедур чи хірургічних втручань для шиї існує не так й багато. Тому на перше місце виходить правильний догляд. Насамперед, необхідно користуватися косметичними засобами, але завжди треба пам’ятати про їхній склад.

Користуйтеся сонцезахисними засобами

Якісний сонцезахисний засіб повинен стати обов1язковим для щоденного догляду за шкірою шиї. На шию впливають ті самі стресові фактори, що й на обличчя, тому й догляд повинен бути таким же ретельним і обов’язковим. Всі засоби, які ви наносите на обличчя, включно із анти віковою сироваткою та сонцезахисним кремом, треба наносити на всю зону декольте, аж до лінії бюстгальтера. Засоби мають мати SPF не нижче 30.

Зволоження

Шкіра шиї сухіша, через те що містить менше сальних залоз. Тому звичайного зволоження їй може бути недостатньо. Спробуйте креми з витяжками з морських водоростей. Вдень користуйтесь антиоксидантною сироваткою, а увечері – кремом, збагаченим вітаміном А.

Макіяж

Якщо ви користуєтесь тональним кремом або тонованим зволожувальним засобом, вам слід стежити за тим, щоб колір обличчя і шиї не відрізнявся. Половину від кількості нанесеного на обличчя засобу обережно розподіліть по шиї, так ви уникнете різкого переходу.
Можна легкими постукуваннями нанести на шкіру шиї матовий бронзуючий порошок, щоб надати шкірі теплого відтінку. Скористайтеся для цього пухнастим пензликом, він не залишить смуг.

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?