На етикетках килимів часто можна прочитати, що їх можна використовувати у приміщенні та на дворі. Вони мають фактуру і малюнки, які прикрасять підлогу у патіо, альтанках та на відкритих верандах.
Виберіть відповідний розмір
Розміри килимів, які мають маркування «приміщення/вулиця», мають такі ж розміри, що й звичайні. Тому основні рекомендації щодо вибору такі самі. Килим для двору повинен покривати місце, де ви збираєтеся відпочивати. Щонайменше, передні ніжки меблів мають стояти на килимі.
Чистка не складає проблем
Такі килими виробляють з синтетичних волокон, стійких до вологи, забруднень та вицвітання. Тому вони потребують мінімального догляду. Більшість з них зроблені з матеріалів, які дозволяють виводити плями, їх можна вибивати, пилососити, мити за допомогою шланга та підвішувати для подальшої сушки.
Тримайте під накриттям
Незважаючи на те, що килими з маркуванням «приміщення/вулиця» призначені для використання за будь-яких погодних умов, строк їхньої служби можна значно подовжити, якщо тримати їх під дахом.
Додаткові вигоди
Дизайн та стійкість цих килимів, а у деяких випадках і нижча ціна, дозволяють використовувати їх у кухні, вітальні, де існує більша імовірність щось вилити чи насипати на них. Також вони ідеально підходять для передпокою та простору біля вхідних дверей.
Додаткова порада
Покладіть під килим спеціальну сітчасту підкладку. Вона дозволить повітрю циркулювати під килимом, запобігатиме його прилипанню до підлоги, особливо це корисно там, де може утворитися зайва волога. Окрім того, підкладка допомагає килиму рівномірно лягти на підлогу.