прогулянки з собакою

Чому під час прогулянки треба дозволити собаці обнюхувати без поспіху

автор: enaterada

Щоденні прогулянки необхідні собакам. Прогулянки сприяють здоров’ю тварини, допомагають позбутися зайвої енергії. Окрім всього, включаються природні інстинкти собаки. Саме тому необхідно дозволяти чотирилапому другу зупинитися і обнюхати місце, яким він зацікавився. У собак саме нюх дає велику частину знань про довколишній світ. Вони обнюхують дерева, траву, задки інших собак, таким чином вони збирають інформацію.

Людина, більшою частиною, дізнається про довкілля через зір. Собаки ж мають надзвичайно складну нюхову систему, яка й постачає їм безліч інформації. Їхній нюх у десять разів сильніше за людський. Особливі рецептори, розташовані у порожнині носа, виловлюють молекули речовин з повітря, обробляють їх і передають нюхові відчуття у мозок. Всі запахи для собак чітко розділяються за найменшими ознаками. У суміші запахів вони відчують найменший відтінок або найслабший запах. Тому ваш улюбленець унюхає, чи їли ви піцу перед тим як помити руки. А може, ви погладили сусідського кота? Отже, коли ви наступного разу зберетеся на прогулянку з вашим собакою, то приготуйтеся, що треба дозволити йому зупинитися і обнюхати місце, яке йому сподобалося. Дозвольте своєму другові обстежувати навколишній світ.
Парки з великими галявинами, там, де багато зелені та трави, це чудові місця для прогулянок із собакою. Там вони збирають інформацію і залишають відомості про себе.

Пам’ятайте також про потенційно небезпечних комахах та рослинах, які можуть становити небезпеку для вашого вихованця.

Знайдіть безпечне місце для прогулянок, де ваш пес може досхочу нюхати, матиме багато простору, щоб побігати, і буде в безпеці

Погляньте, тут теж цікаво

Вам є що сказати?