догляд за обличчям

5 порад із щоденного догляду за обличчям

by enaterada

Серед безлічі засобів і процедур легко розгубитися, складно вирішити з чого починати догляд. Пропонуємо вам прості кроки, які допоможуть вам підтримувати шкіру здоровою.
Пам’ятайте, що клітини шкіри оновлюються приблизно протягом 28 днів. Тому потрібно мати терпіння і бути послідовним у своїх діях. Дотримуйтесь цих порад і шкіра віддячить вам молодим і здоровим виглядом.

М’яке очищення

Вибирайте м’який очищувальний засіб (піну або гель), який містить гіалуронову кислоту. Гіалуронова кислота затримує воду і запобігає висиханню шкіри.

Використовуйте сироватку

Для захисту від вільних радикалів, УФ-випромінювання, забруднення середовища зранку використовуйте антиоксидантну сироватку із вмістом вітаміну С. Особливо корисно це для сухої та комбінованої шкіри.

Не забудьте про сонцезахисний засіб

Важливо застосовувати сонцезахисний крем, навіть якщо сонце сховалося за хмарами. Сонцезахисний засіб повинен мати SPF 30 або більше.

Зволожувальний крем

Серед кремів для обличчя шукайте такі, що містять кераміди і мають легку структуру. Кераміди зміцнюють шкірний бар’єр, усувають сухість і подразнення.

Ретинол на ніч

Вночі шкіра відновлюється найбільше. Допоможіть їй за допомогою сироватки із ретинолом (вітамін А), який розгладжує зморшки. Сироватка повільно вивільняє свої компоненти, тому зволоження зберігається довго.

You may also like

Leave a Comment