заморожений йогурт

Заморозити йогурт? Чи це безпечно?

by enaterada

Йогурт багатий на поживні речовини і водночас легкий молочний продукт. Інколи ми купуємо його або готуємо вдома надто багато. Тоді постає питання: чи можна його заморозити, щоб зберегти на довше.
Утворюється йогурт завдяки спеціальним бактеріальним культурам і теплу. У нього ніжна кремоподібна структура, що робить його улюбленою стравою і дорослих, і малих. При заморожуванні, на превеликий жаль, через утворення кристаликів льоду ця структура руйнується.
Різні види йогуртів містять різні інгредієнти. Склад йогуртів, виготовлених комерційно, часто-густо залежить від виробника. Багато з них додають у свій продукт крохмаль, желатин або пектин, щоб запобігти розшаруванню та зберегти гладку структуру або надати більшу щільність йогурту. Ці додатки допомагають уникнути утворення грудочок при заморожуванні.

Читайте: Як приготувати йогурт вдома

Якщо ви збираєтеся використовувати заморожений йогурт для смузі чи випічки, то зміна текстури не стане вам на заваді. Заморожуйте його невеликими порціями, щоб потім не чекати довго на розморожування.

Для замороженого йогурту як окремого десерту беріть жирний йогурт. Жир допомагає зберегти текстуру. Також можна додати підсолоджувачі, наприклад цукор, вони відіграють роль стабілізаторів і підсилюють смак замороженого продукту.

You may also like

Leave a Comment